Злакові декоративні трави

 

 

 

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Імперата циліндрична Ред Барон / Imperata cylindrica Red Baron
  Імперата циліндрична Red Baron високо цінується за своє ефектне забарвлення листя. Молоде листя прикрашене червоним мазком на кінчику, а старе набуває практично повністю винно-малинового кольору. Такий ефект досягається тільки на відкритій сонячній ділянці та у присутності достатньої кількості во..
  120.00 грн.
 • Бородач / Andropogon
  Бородач / Andropogon – це унікальна за своїми декоративними якостями трав'яниста рослина із сімейства Злакових. Свою назву Бородач отримав завдяки цікавій волосині, яка покриває шовковистим покривом ідеально сформовані колосся. Зростає культура у формі купини.   Дуже привабливо Андро..
  150.00 грн.
 • Бутелуа струнка / Bouteloua gracilis
  Бутелуа струнка / Bouteloua gracilis ще носить назви москітний злак та бізонна трава.    Бутелуа струнка – невисока трава, що росте на пасовищах, формується у вигляді купин заввишки до 40 см, досягаючи до 50 см у діаметрі. Її своєрідні колоски, що нагадують на вигляд гребінчасті..
  150.00 грн.
 • Кортадерія (пампасна трава) Евіта / Cortaderia selloana Evita
  Красуня з аргентинським корінням. Назва маленької пампасної трави 'Evita' ® на честь дружини президента Аргентини Єви Дуарте де Перон, яка померла в 1919 році. Сильна жінка, яка підтримувала свого чоловіка і завжди боролася за свою країну, Аргентину. Вона захищала робітників того часу, її любили ..
  230.00 грн.
 • Кортадерія (пампасна трава) Сітаро / Cortaderia selloana Citaro
  Багато любителів садівництва оформляють свій сад не тільки квітами, але й використовують декоративні трави, щоб розставити особливі акценти. Одним із способів встановлення оптичної привабливості є пампасна трава «Citaro» (бот. Cortaderia selloana «Citaro»). Одна лише його висота робить його візуа..
  230.00 грн.

Сервісні служби

Слідкуйте за нами

Наші контакти

(067) 409-32-02
(044) 249-95-96
Працює на OpenCart
Флора Март - садовый центр, интернет-магазин, цены, Киев, Украина, купить растения открытого грунта: хвойные деревья, кустарники, лиственные деревья, кустарники, плодовые деревья, кустарники, лианы, растения для водоемов, почвопокровные растения: однолетние, многолетние, горшечные растения, комнатные, цветущие, декоративно лиственные, цитрусовые, кактусы и суккуленты, тропические растения, сопутствующие товары, грунты, удобрения, горшки, семена, средства защиты, декоративные аксессуары, садовый инвентарь, климатические зоны Украины, помощь садоводу, доставка по Киеву и Украине © 2022