Астільба Astilbe

Астільба (Astilbe) - багаторічні кореневищні трав'янисті рослини з надземною частиною , що відмирає на зиму. Стебла прямостоячі, висота в залежності від виду - від 8 до 200 см. Численні прикореневі листки на довгих черешках, двічі або тричі перисті, рідше прості, темно-зелені або червонувато-зелені, зубчасті.

 

Дрібні квітки, білі, рожеві, бузкові, червоні або пурпурні, зібрані у верхівкові суцвіття-мітелки різної довжини. Цвітуть у червні – липні.

Сучасний асортимент чудових сортів розширює діапазон застосування астільби, і вона гідно прикрасить будь-який квітник у саду. У рабатках і міксбордерах астільби є прекрасними партнерами для лілейників, флоксів, хост, гейхер, традесканцій, бруннер та багатьох інших популярних садових культур. На клумбах астільба може бути солітерною рослиною, або з успіхом зіграти роль другорядного елемента або фону для інших кольорів парадного квітника, при цьому не втрачаючи своєї величної виразності.

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Астільба Amethyst
  Астильба Amethyst Аметист  представляет собой высокий, красивоцветущий куст высотой 80-110 см и 50-80 см в ширину. Куст усыпан темно-зелеными, блестящими листьями. Цветки аметистово-фиолетового цвета, мелкие, собраны в крупные (20-30 см длиной), пушистые, метельчатые соцветия, которые в..
  120.00 грн.
 • Астільба Bremen
  Астільба японська Bremen (Бремен) – витончений, високодекоративний сорт з чудовим листям та квітами. З другого тижня червня він проявляє себе у всій красі і радує садівників своїми хуртовими квітками яскраво-рожевого кольору. Суцвіття навіть у засохлому вигляді виглядають красиво: просто залиште ..
  120.00 грн.
 • Астільба Deutschland
  Ніжно-білий сорт астільби Deutschland порадує всіх квітникарів не тільки своїми ромбічними мітелками суцвіття, але й ефектним ажурним листям, що з'являється в ранньовесняний термін на яскраво-червоних стеблах.   Висота рослини: 60 см   Висота суцвіття: до 30 см  ..
  120.00 грн.
 • Астільба Diamant
  Тривале та пишне цвітіння, тіневитривалість, невибагливість у догляді – ось основні переваги чарівної астильби Арендса Діамант (Diamant). Рекомендується для одиночних або групових посадок на клумбах, ландшафтних композиціях, рокаріях, біля водойм, фонтанів і на газонах. Цей сорт комфортно почуває..
  120.00 грн.
 • Астільба Fanal
  Сорт Fanal (у перекладі: "Маяк" або "сигнальний вогонь маяка") виведений Арендсом на початку 30-х років 20 ст. Рослина має потужне дерев'янисте кореневище. Стебла та черешки червоні. Листя складне (непарно-перисторозсічене); при розпусканні (навесні) - коричневі або червоні, потім - влітку - вони..
  120.00 грн.
 • Астільба Irrlicht
  Астільба Арендса Ірліхт (Irrlicht) з ажурними мереживними суцвіттями спокійних пастельних тонів пожвавлюють і наповнюють мерехтінням усі куточки саду. Пишні кущі багаторічника огорнуті великою хмарою квітів, вони чудово почуваються в тіні, а також добре уживаються з різними рослинами. Широко заст..
  120.00 грн.

Служба поддержки

Следите за нами

Наши контакты

(067) 409-32-02
(044) 249-95-96
Работает на ocStore
Флора Март - садовый центр, интернет-магазин, цены, Киев, Украина, купить растения открытого грунта: хвойные деревья, кустарники, лиственные деревья, кустарники, плодовые деревья, кустарники, лианы, растения для водоемов, почвопокровные растения: однолетние, многолетние, горшечные растения, комнатные, цветущие, декоративно лиственные, цитрусовые, кактусы и суккуленты, тропические растения, сопутствующие товары, грунты, удобрения, горшки, семена, средства защиты, декоративные аксессуары, садовый инвентарь, климатические зоны Украины, помощь садоводу, доставка по Киеву и Украине © 2022