Гібіскус

Сортировка:
На странице:
Вид: Список Сетка
 • Гібіскус сирійский Блю Шифон / Blue Chiffon
  Гібіскус сирійський Blue Chiffon – красивоквітучий листопадний чагарник. Кущ з густою овально-кулястою кроною досягає висоти до 2 м. Добре піддається формувальній обрізці. Цвіте гібіскус з кінця липня до кінця вересня. На поточних приростах утворює безліч бутонів, у пік цвітіння чагарник суцільно..
  290.00 грн.
 • Гібіскус сирійский Дюк Де Брабант / Duc de Brabant
  Гібіскус сирійський Duc de Brabant - красивоквітучий листопадний чагарник.   Він заслуговує на більшу увагу завдяки рясному цвітінню влітку. Досить високорослий сорт. Він зростає у висоту від 1,5 до 2,5 м і такої ж ширини.   Він добре виглядає як в одиночних посадках, ..
  290.00 грн.
 • Гібіскус сирійский Леопольді / Leopoldii
  Надзвичайна краса цього сорту не залишить вас байдужими!  Особливе забарвлення махрової квітки є абсолютним видовищем. Перш за все, помітно виділяється темно-червоний центр квітки. А самі пелюстки ніжно-рожеві з більш інтенсивним кольором по краях. Тому не дивно, що цей гібіскус зарекоме..
  290.00 грн.
 • Гібіскус сирійський Вайт Шифон / White Chiffon
  Гібіскус сирійський White Chiffon – красивоквітучий листопадний чагарник. Кущ з густою овально-кулястою кроною досягає висоти до 2 м. Добре піддається формувальній обрізці.   Цвіте гібіскус з кінця липня до кінця вересня. На поточних приростах утворює безліч бутонів, у пік цвіт..
  290.00 грн.
 • Гібіскус сирійський Вудбрідж / Woodbridge
  Гібіскус сирійський Вудбрідж (Woodbridge) – шикарний ефектний кущ, густо вкритий квітами. Рослина стане ідеальним доповненням вашого ландшафту.   Декоративний кущ, з великими квітами та компактною формою крони. Пагони рослини густо розгалужені.   Кущик покритий листочкам..
  290.00 грн.
 • Гібіскус сирійський Лавендер Шиффон / Hibiscus syriacus Lavender Chiffon
  Гібіскус сирійський Лавендер Шиффон (Hibiscus syriacus Lavender Chiffon) - багаторічна декоративна рослина з рясним та тривалим цвітінням протягом літа, саджанці квітнуть на другий рік після посадки.   Цей сорт відрізняється відносно невеликою силою росту, дорослий кущ виростає до 15..
  290.00 грн.

Служба поддержки

Следите за нами

Наши контакты

(067) 409-32-02
(044) 249-95-96
Работает на ocStore
Флора Март - садовый центр, интернет-магазин, цены, Киев, Украина, купить растения открытого грунта: хвойные деревья, кустарники, лиственные деревья, кустарники, плодовые деревья, кустарники, лианы, растения для водоемов, почвопокровные растения: однолетние, многолетние, горшечные растения, комнатные, цветущие, декоративно лиственные, цитрусовые, кактусы и суккуленты, тропические растения, сопутствующие товары, грунты, удобрения, горшки, семена, средства защиты, декоративные аксессуары, садовый инвентарь, климатические зоны Украины, помощь садоводу, доставка по Киеву и Украине © 2022