Перець

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Перець Паупіла
  Поупіла / Poupila - декоративний сорт солодкого перчику раннього терміну дозрівання.    Призначений для вирощування в квіткових горщиках і у відкритому грунті.   Рослина досягає у висоту 40-50 сантиметрів.  Плоди подовжено-конічної форми, короткі, прямостоя..
  85.00 грн.
 • Перець Івона
  Перець Івона - ультраскоростиглий(90-105 днів), рясно та довго плодоносить, придатний для використання в кулінарії.   Рослина напіврозкидиста, висотою 50-60 см. Плоди дрібні,багаточисельні,подовжено-конусоподібні. В технічній стиглості-зелені, в біологічній -червоні, масою 14-22г, з ..
  0.00 грн.
 • Перець Маскарад
  Перець гіркий декоративний Маскарад – цікавий сорт ранньостиглого терміну дозрівання з яскравими плодами.    Рекомендується для вирощування в кімнатних умовах. Можна також вирощувати в теплицях і відкритому ґрунті.    Кущик у нього компактний, виростає у висоту..
  0.00 грн.

Сервісні служби

Слідкуйте за нами

Наші контакти

(067) 409-32-02
(044) 249-95-96
Працює на OpenCart
Флора Март - садовый центр, интернет-магазин, цены, Киев, Украина, купить растения открытого грунта: хвойные деревья, кустарники, лиственные деревья, кустарники, плодовые деревья, кустарники, лианы, растения для водоемов, почвопокровные растения: однолетние, многолетние, горшечные растения, комнатные, цветущие, декоративно лиственные, цитрусовые, кактусы и суккуленты, тропические растения, сопутствующие товары, грунты, удобрения, горшки, семена, средства защиты, декоративные аксессуары, садовый инвентарь, климатические зоны Украины, помощь садоводу, доставка по Киеву и Украине © 2022